Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Magazynier

Hurtownia Farmaceutyczna SłonecznaO firmie

Hurtownia Farmaceutyczna Słoneczna

Saska 27

Kraków

Magazynier

Opis stanowiska:

  • Przyjmowanie i rozładunek dostaw,
  • Przygotowywanie wysyłek towarów do klientów,
  • Kontrola ilości i jakości przyjmowanego lub/i wysyłanego towaru,
  • Bieżące prace porządkowe w magazynie.

Wymagania:

  • Wysoka organizacja pracy – terminowość, rzetelność i systematyczność,
  • Umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy w hurtowni farmaceutycznej,
  • Czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę,
  • Przejrzyste zasady wynagradzania,
  • Dofinansowanie do karty Multisport,
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. 2002 r. , Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

Ogłoszenie archiwalne