Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Magazynier

ELKABEL Sp.j.O firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Hurtownia Elektryczna ELKABEL z centralą w Lublinie oraz licznymi oddziałami na terenie kraju buduje swoją pozycję znaczącego dostawcy artykułów elektrotechnicznych od 1998 roku. Oferujemy produkty spełniające normy europejskie i krajowe, realizujemy nietypowe zamówienia, a dzięki współpracy z wiodącymi producentami branży elektrotechnicznej naszym klientom oferujemy jakość w dobrej cenie.

Naszą siłą są ludzie! Obecnie do naszego oddziału w Krakowie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

MAGAZYNIER
Numer ref.: numer referencyjny (KR/MA/20)

Obowiązki:

  • Przyjmowanie i rozładunek dostaw;
  • Przygotowywanie wysyłek towarów do klientów oraz bieżące wydawanie towarów dla odbiorców;
  • Kontrola ilości i jakości przyjmowanego lub/i wysyłanego towaru;
  • Bieżące prace porządkowe w magazynie;
  • Realizowanie polityki związanej z ewidencją pustych opakowań;
  • Wystawianie i kompletacja dokumentów magazynowych;
  • W razie potrzeby dostawa do kontrahentów zamówionego asortymentu samochodem służbowym.

Wymagania:

  • Przynajmniej roczne doświadczenie na stanowisku magazyniera;
  • Znajomość branży elektrycznej;
  • Bardzo dobra organizacja pracy – terminowość, rzetelność i systematyczność;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Uprawnienie na wózki widłowe;
  • Czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na cały etat w prężnie rozwijającej się firmie;
  • Przejrzyste zasady wynagradzania wraz z systemem prowizyjnym;
  • Podnoszenie kwalifikacji i zdobywanie nowych umiejętności;
  • Pracę w przyjaznym i otwartym zespole;
  • Dodatkowe benefity (m. in. ubezpieczenie na życie, karty Multisport, Opieka medyczna).

 Miejsce pracy: Kraków
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

W przypadku chęci wzięcia udziału w rekrutacji prosimy o zamieszczenie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez PPH ELKABEL Szczygielski Sp. j. z siedzibą w Lublinie zgodnie z zapisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

W przypadku chęci wzięcia udziału w przyszłych rekrutacjach prosimy o zamieszczenie dodatkowej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PPH ELKABEL Szczygielski Sp. j. moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb przyszłych rekrutacji."

Administratorem danych jest PPH ELKABEL Szczygielski Sp. j. z siedzibą w 20-445 Lublin, ul. Zemborzycka 112. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. W przypadku wyrażenia zgody na administrację danych ma Pani/Pan również prawo dostępu do treści podanych przez siebie informacji, ich poprawiania oraz prawo do zgłoszenia żądania ich usunięcia.

Ogłoszenie archiwalne