Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier

MELLOW Sp. z o.o.O firmie

MELLOW Sp. z o.o.

Stanisława Działowskiego 15

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie i wydawanie towarów do i z magazynu

  • Dbałość o odpowiednie rozmieszczenie towarów

  • Sprawdzanie zgodności dostaw z dokumentami

  • Przygotowywanie i zabezpieczenie towarów do wysyłki

  • Obsługa wózków widłowych

  • Ciągłe utrzymywanie porządku w magazynie, dbałość o powierzone mienie

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w obsłudze wózków widłowych

  • Zdolność do pracy pod presją czasu, umiejętność ustalania priorytetów

  • Uczciwość, zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • Umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy w magazynie, znajomość zasad funkcjonowania magazynu

To oferujemy

  • Stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Dynamiczne środowisko i przyjazną atmosferę pracy

Mellow Sp. z o. o. to dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo z ugruntowaną pozycją na polskim rynku poligraficznym. Od 19 lat konsekwentnie zwiększamy swój potencjał inwestując w nowoczesne zaplecze produkcyjne, wsparte najwyższej klasy specjalistami.

Przewiń do profilu firmy