Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez ECO SHINE S.C. z siedzibą przy ulicy Balickiej 100 w Krakowie. Jednocześnie oświadczam, iż udzielam zgody dobrowolnie oraz że zostałam/em poinformowana/y o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, jak również wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie”.
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Eco Shine S.C.

Magazynier

Eco Shine S.C.O firmie

  • Balicka 100, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ważna jeszcze 3 dni
    do: 08 maj 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Balicka 100

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • kompletowanie palet i pakowanie paczek do wysyłki,

  • przygotowywanie próbek produktów do wysyłki,

  • rozładunek towaru na magazynie i wydawanie zamówień Klientom,

  • prowadzenie stanów magazynowych wyrobów gotowych,

  • obsługa wózka widłowego jezdnego,

  • utrzymanie porządku w magazynie oraz pomieszczeniach socjalnych.

Nasze wymagania

  • dokładność w kompletowaniu zamówień i umiejętność estetycznego pakowania przesyłek,

  • podstawowa znajomość obsługi komputera (Excel, Word, Internet),

  • umiejętność organizacji pracy,

  • odpowiedzialność i niezawodność,

  • gotowość do pracy od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00.

Mile widziane

  • uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych UDT,

  • doświadczenie w pracy na magazynie.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat (szukamy osób do długofalowej współpracy),

  • wynagrodzenie rosnące wraz z umiejętnościami,

  • atrakcyjny system premiowy - nagradzamy pracowników za frekwencję oraz jakość pracy,

  • praca od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00 (system jednozmianowy, wolne weekendy),

  • zdobycie nowego zawodu i nowych uprawnień np. uprawnienia UDT.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • paczki świąteczne

  • wewnętrzne dzielenie się wiedzą

Eco Shine jest polskim producentem profesjonalnych środków czystości do mycia i dezynfekcji. Nasze produkty pomagają w efektywny sposób utrzymywać higienę w obiektach różnych branż na terenie całego kraju.

Przewiń do profilu firmy