Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier

Apteka SłonecznaO firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie i rozładunek dostaw,

  • Przygotowywanie wysyłek towarów do klientów,

  • Kontrola ilości i jakości przyjmowanego lub/i wysyłanego towaru,

  • Bieżące prace porządkowe w magazynie

Nasze wymagania

  • Wysoka organizacja pracy – terminowość, rzetelność i systematyczność,

  • Umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy w hurtowni farmaceutycznej,

  • Czynne prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Umowę o pracę,

  • Przejrzyste zasady wynagradzania,

  • Dofinansowanie do karty Multisport,

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku