Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier

Lobos - Biurosystem

  • Nad Drwiną 10, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Nad Drwiną 10

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • rozładunek i załadunek towaru zgodnie z procedurami,

  • kontrola ilościowo-jakościowa przyjmowanego i wydawanego towaru,

  • kompletacja dostaw,

  • praca z użyciem skanera.

Nasze wymagania

  • wykształcenie min średnie,

  • doświadczenie w pracy na magazynie

  • umiejętność szybkiego uczenia się,

  • dyspozycyjność, dokładność, sumienność i zaangażowanie,

  • niekaralność,

  • wysoka kultura osobista.

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy w magazynie wysokiego składowania.

To oferujemy

  • stabilną pracę, zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • szkolenie przygotowujące do wykonywania określonych funkcji,

  • pracę w młodym zespole.

Jesteśmy dużą firmą działającą w branży artykułów i urządzeń biurowych. Jesteśmy na rynku od 30 lat.

Przewiń do profilu firmy