Oferta pracy

Magazynier

TM TechnologieO firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • efektywne wykonywanie czynności związanych gospodarką magazynową, tj. relokalizacja i lokowanie produktów w systemach magazynowych, przyjęcia i wydania towarów

  • kompletacja dostaw

  • obsługa wewnętrznych systemów logistycznych

  • uczestnictwo we wdrożeniach w obszarze logistyki i magazynowania

  • udział w procesach doskonalenia organizacji pracy w obszarze magazynowym

  • udział w bieżących procesach logistycznych i magazynowych

  • komunikacja z zespołem i innymi obszarami

Nasze wymagania

  • doświadczenie i umiejętności w prowadzeniu czynności charakterystycznych dla obszaru magazynowania

  • umiejętność budowania trwałych relacji ze współpracownikami

  • nastawienie na realizację celów i skuteczność w działaniu

  • sumienność i zaangażowanie w wykonywanych czynnościach

  • umiejętność szybkiego uczenia się, dobra organizacja pracy

  • wysoka kultura osobista, umiejętności interpersonalne, komunikatywność, asertywność

  • wykształcenie minimum zawodowe

  • doświadczenie zawodowe w obszarze magazynowym, obsługa systemów informatycznych, (doświadczenie w obsłudze automatycznych systemów magazynowych będzie dodatkowym atutem)

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (będzie dodatkowym atutem)

To oferujemy

  • ciekawą pracę, w młodym zespole, w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat w trybie 8-godzinnym (poniedziałek -piątek)

  • odpowiedzialną pracę w młodym dynamicznym zespole, możliwość szkoleń i rozwijania umiejętności

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • Praca w trybie 2 zmianowym.

TM Technologie

TM TECHNOLOGIE to polski producent oświetlenia awaryjnego i ewakuacyjnego. Poprzez nasze wieloletnie doświadczenie w branży produkcji urządzeń elektycznych staliśmy się liderem wśród producentów oświetlenia awaryjnego na skalę globalną.

Poznaj nas bliżej: https://www.youtube.com/watch?v=c6hVtwPsK9o 🎬

Przewiń do profilu firmy

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje, za wszystkie dziękujemy.

Ze względu na obecne obostrzenia związane z pandemią COVID-19 zastrzegamy sobie prawo, że rekrutacja może być przeprowadzona telefonicznie lub online.