Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier

MPK S.A Kraków

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • przyjmowanie i wydawanie towaru przy równoczesnym wprowadzeniu w systemie komputerowym oraz jego załadunek, wyładunek i rozmieszczenie na wyznaczonych miejscach

Nasze wymagania

  • wykształcenie: min. zasadnicze zawodowe

  • znajomość gospodarki magazynowej, zasad obrotu magazynowego

  • bardzo dobra obsługa programów Office – Excel, Word

  • znajomość programów magazynowych, mile widziana znajomość programów komputerowych IFS lub SAP

  • znajomość części samochodowych, narzędzi oraz dobra orientacja w katalogach części

  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność i dokładność w wypełnianiu powierzonych obowiązków

  • umiejętność pracy w zespole

  • zdolności komunikacyjne i interpersonalne

  • dyspozycyjność

Mile widziane

  • wykształcenie średnie techniczne

  • doświadczenie w branży motoryzacyjnej (sklep, magazyn, serwis)

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie,

  • pracę w przyjaznym, otwartym zespole,

  • współpracę z doświadczonymi specjalistami,

  • otwartość na pracowników chcących zmienić i samodzielnie kreować swoje miejsce pracy,

  • szerokie możliwości w zakresie dalszego podnoszenia kwalifikacji

  • atrakcyjny pakiet świadczeń dodatkowych, obejmujących m.in.: dofinansowanie do wypoczynku pracownika oraz członków rodziny, dzieci; karta Multisport; dofinansowanie do szerokiej oferty zajęć sportowych i kulturalnych; doskonałe zaplecze socjalne w miejscu pracy,

  • możliwość rozwoju zawodowego

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne S.A. w Krakowie zatrudni pracownika na stanowisku: Magazynier.

Przewiń do profilu firmy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie ofert zawierających: list motywacyjny i cv.

Zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi osobami.