Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier

Double Tree by Hilton / Hampton by HiltonO firmie

  • Dąbska 5, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Double Tree by Hilton / Hampton by Hilton

Dąbska 5

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Rozładunek, kontrolowanie, przyjęcie oraz lokowanie towaru w magazynie

  • Przyjmowanie dostaw i sprawdzanie ich zgodności z dokumentami

  • Kontrola jakościowa oraz ilościowa przyjmowanego i wydawanego towaru

  • Współpraca magazynu z biurem

  • Kontrola towarów uszkodzonych

  • Kontrola stanów magazynowych, udział w inwentaryzacjach

  • Utrzymywanie porządku w magazynie

  • Obsługa dokumentów magazynowych

Nasze wymagania

  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność

  • Odpowiedzialność, samodzielność, i zaangażowanie w pracę

  • Znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych

  • Obsługa prostych aplikacji

  • Dobra organizacja pracy

  • Dokładność, skrupulatność w kompletowaniu zamówień

  • Punktualność

To oferujemy

  • Przyjazny i zgrany zespół

  • Wsparcie przełożonego w każdej sytuacji

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

Kompleks DoubleTree by Hilton Kraków Hotel & Conference Centre oraz Hapmton by Hilton Kraków to hotele należące do marki cieszącej się od kilkudziesięciu lat doskonałą reputacją na całym świecie.

Jeżeli jesteś pasjonatem hotelarstwa, lubisz kontakt z ludźmi, uwielbiasz pracę zespołową, a do tego jesteś optymistą i zarażasz uśmiechem – czekamy właśnie na Ciebie!

Przewiń do profilu firmy