Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier

B3 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

3 5003 950 brutto / mies.

Ciepłownicza 23c

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Kompletacja i przygotowywanie zamówień do wysyłki

  • Przyjmowanie i wydawanie towarów

  • Rozładunek i załadunek towarów

  • Dbałość o czystość i porządek w miejscu pracy

Nasze wymagania

  • Znajomość systemu WMS mile widziana

  • Uczciwość, skrupulatność i punktualność

To oferujemy

  • Praca w trybie: wtorek - piątek - 13:00 - 21:00, sobota - 8:00 - 16:00

  • Umowa zlecenie na okres próbny (1 miesiąc)

  • Po zakończonym okresie próbnym umowa o pracę.

Firma B3 jest dystrybutorem europejskich marek na rynku polskim. Przedmiotem naszego zainteresowania są artykuły wyposażenia wnętrz. Oferujemy naszym klientom produkty z tzw. najwyższej półki pod względem jakości.

Przewiń do profilu firmy