Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier

ALSEVA INNOWACJE S.A.

Samuela Bogumiła Lindego 7c

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • przyjmowanie dostaw towaru

  • planowanie wykorzystania przestrzeni magazynowej i rozmieszczenia towarów

  • rozkładanie towaru

  • sprawdzanie zgodności przygotowanych do wysyłki towarów

  • czynności związane z wysyłką towaru

  • załadunek zamówień

  • sprawdzanie stanów magazynowych

  • regularna inwentaryzacja magazynu;

  • współpraca z innymi działami firmy,

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy jako magazynier

  • podstawowe umiejętności obsługi komputera (MS Office)

  • prawo jazdy kat. B

  • umiejętność pracy w zespole, planowania własnej pracy oraz dbałość o bezpieczeństwo

To oferujemy

  • szkolenie i wsparcie merytoryczne dotyczące wykonywanych obowiązków,

  • rozwój zawodowy połączony z możliwością awansu,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • stabilną pracę w jednej z najlepiej rozwijających się firm w branży OZE.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

ALSEVA INNOWACJE S.A. to firma działająca w sektorze Odnawialnych Źródeł Energii, głównie Fotowoltaice, jednej z najdynamiczniej rozwijających się branży na polskim rynku. Stanowi ją grupa wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów zapewniających kompleksową obsługę w zakresie projektowania i realizacji inwestycji wielkopowierzchniowych elektrowni fotowoltaicznych na terenie całego kraju.

Przewiń do profilu firmy