Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier

HYVA POLSKA sp. z o.o.

Półłanki 29g

Bieżanów-Prokocim

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • obsługa wózka widłowego oraz wózków wysokiego składowania,

  • przyjmowanie dostaw,

  • przygotowanie towarów do wysyłki,

  • rozładunek i załadunek samochodów,

  • utrzymanie porządku oraz bezpieczeństwa w magazynie,

  • dbanie o zgodność stanów ewidencyjnych materiałów ze stanem faktycznym,

  • współpraca z innymi działami firmy.

Nasze wymagania

  • uprawnienia (oraz praktyka) do kierowania wózkiem widłowym oraz wózkiem wysokiego składowania,

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • zaangażowanie w pracę,

  • systematyczność, odpowiedzialność, sumienność, dokładność,

  • dobra organizacja własnej pracy oraz umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane

  • znajomość procedur magazynowych i zasad magazynowania będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • stabilną pracę w międzynarodowej organizacji o wysokich standardach i ugruntowanej pozycji na rynku,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę po okresie próbnym,

  • opiekę medyczną Luxmed.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

Firma Hyva powstała w Holandii w roku 1979. Siedziba firmy mieści się w miejscowości Alphen aan den Rijn a zakłady produkcyjne znajdują się na całym świecie m in.w Holandii, Brazylii, Chinach, Niemczech, Indiach i we Włoszech.

Hyva jest obecnie jednym z największych na świecie producentów i dostawców rozwiązań dla przemysłu samochodowego. Marka Hyva to światowa jakość, dobra cena, łatwa dostępność i profesjonalny serwis.

Polska siedziba Hyva mieści się w Krakowie przy ul. Półłanki 29G.

Firma Hyva oferuje szeroki asortyment produktów i komponentów, głównie związanych z hydraulicznymi systemami załadunku i rozładunku towarów. Oferujemy możliwość wykorzystania naszych rozwiązań w transporcie drogowym, szynowym i morskim. Jesteśmy również czołowym dostawcą kompresorów do wydmuchu i rozwiązań wykorzystywanych w recyclingu.

Przewiń do profilu firmy