Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier

TOPTEL.PL Wołkowicz Sp.k.

Niepokalanej Panny Marii 111B

Czyżyny

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • rozładunek i załadunek towarów oraz ich wewnętrzny transport w magazynie

  • kontrola ilościowa przyjmowanych i wydawanych towarów

  • sumienna i odpowiedzialna kompletacja zamówień dla naszych Klientów

  • utrzymywanie ładu i porządku w podległej strefie magazynu

  • dokonywanie inwentaryzacji kontrolnych

Nasze wymagania

  • dokładność w wykonywanej pracy

  • zaangażowanie, sumienność oraz punktualność

  • umiejętność pracy w zespole

  • dobra organizacji pracy

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym 8:00 do 16:00 lub 10:00 do 18:00

  • możliwa również współpraca w niepełnym wymiarze godzin (preferowane: poniedziałki i czwartki)

To oferujemy

  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • wynagrodzenie podstawowe oraz premia uzależniona od wyników

  • dostęp do nowinek technicznych

  • rabaty na produkty w firmowym sklepie