Logo Pracuj.pl

Magazynier

fischer Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

fischer Polska Sp. z o.o.

Albatrosów 2

Podgórze

Kraków

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Prace załadunkowe/rozładunkowe oraz przemieszczanie towarów
  • Przyjmowanie towaru do magazynu
  • Kontrola pod względem jakości i ilości przyjmowanych dostaw
  • Codzienna obsługa wózka widłowego
  • Kompletowanie i przygotowywanie zamówień do wysyłki
  • Przygotowywanie dokumentów magazynowych

Nasze wymagania

  • Posiadanie uprawnień do obsługi wózka widłowego
  • Minimum 3 letnie doświadczenie na takim samym lub podobnym stanowisku
  • Zaangażowanie i chęci do pracy
  • Sumienność w wypełnianiu obowiązków
  • Umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie, oferującej produkty o rozpoznawalnej marce i wysokiej jakości
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od efektów pracy
  • Szansę podnoszenia kwalifikacji zawodowych i szkolenia techniczne
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Pakiet socjalny

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie

fischer to globalny producent systemów zamocowań. Lider jakości i rozwiązań technologicznych. Uznany wśród inżynierów i wykonawców dostawca nowoczesnych i bezpiecznych rozwiązań dla budownictwa i przemysłu.

Dla nas innowacyjność to odwaga w poszukiwaniu nowych rozwiązań i precyzja w twórczym podejściu do kolejnych wyzwań.

Magazynier, Albatrosów 2, Podgórze, Kraków