Logo Pracuj.pl

Magazynier

Hard Rock Cafe KrakówO firmie

  • Kraków, małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat, część etatu
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna

Hard Rock Cafe Kraków

plac Mariacki 9

Kraków

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Kontakt z dostawcami i składanie zamówień
  • Kontrola jakości dostaw
  • Raportowanie cen towarów, praca z Food Costem
  • Kontrola i wprowadzanie faktur do systemu
  • Dbałość o porządek w strefie dostaw, magazynach kuchennych, chłodni i mroźni
  • Weryfikacja stanu zapasów i prowadzenie miesięcznych inwentaryzacji
  • Przestrzeganie zasad HACCP i BHP oraz standardów Hard Rock Cafe
  • Raportowanie wzrostów cen

Nasze wymagania

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość zasad HACCP

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Samodzielne stanowisko
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Szeroki pakiet szkoleń
  • Stabilne warunki zatrudnienia (możliwość pracy na etat lub na pół etatu)
  • Pakiet medyczny

O nas

Restauracje Hard Rock Cafe już od ponad 50 lat ucieleśniają ducha muzyki rockowej na świecie. Sieć należąca do Seminole Hard Rock Entertainment Inc. jest obecnie jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek, skupiającą wokół siebie łącznie 239 lokalizacji, w tym restauracje, hotele oraz kasyna działające w 68 krajach.

Magazynier, plac Mariacki 9, Kraków