Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier

Toyota & Lexus Romanowski

ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Zakopiańska 68

Łagiewniki-Borek Fałęcki

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie operacji w magazynie części samochodowych oraz magazynie opon (przyjęcia, wydania, zwroty, inwentaryzacje, operacje między magazynowe)

  • Weryfikacja ilościowa i jakościowa towaru (reklamacje, rozbieżności)

  • Raportowanie wskaźników magazynowych (zapasy, stany optymalne, zalegające części)

  • Poprawne prowadzenie ewidencji magazynowej

  • Przestrzeganie procedur magazynowych i firmowych oraz przepisów BHP

  • Dbałość o ład i porządek w magazynie i na terenie przyległym

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku magazyniera

  • Podstawowa wiedza na temat części samochodowych, opon

  • Zaangażowanie i dokładności w działaniu

  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy

To oferujemy

  • umowę o pracę na pełen etat

  • pracę w prestiżowej firmie o wiodącej pozycji na rynku,

  • atrakcyjne wynagrodzenie, a także system premiowy,

  • niezbędne narzędzia pracy

  • możliwość ciągłego rozwoju i doskonalenia poprzez szkolenia Toyota Motor Poland i Lexus Polska

  • wyjazdy integracyjne, eventy, owocowe środy

  • możliwość przystąpienia do pakietu medycznego

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

O nas

Rodzinna firma Toyota i Lexus Romanowski istnieje na polskim rynku motoryzacyjnym od ponad 27 lat, oprócz stacji Lexus Kraków posiada także trzy salony samochodowe Toyota: w Kielcach i w Radomiu, a także w Krakowie – Lexus Kraków al. Pokoju 63a, i największy salon samochodowy marki Toyota&Lexus w Polsce przy ul Zakopiańskiej 68. Słyniemy z legendarnego poziomu obsługi Klienta, a Lexus Kraków jest największym salonem i serwisem samochodów marki Lexus w Polsce. Nieprzerwanie od 2009 roku jesteśmy również liderem sprzedaży marki Lexus w kraju.