Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Magazynier

Przedsiębiorstwo Savpol Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • przyjęcie towaru do magazynu

  • kompletacja zamówień dla klientów - praca ze skanerem

  • załadunki i rozładunki towaru

  • dbałość o prawidłowe prowadzenie dokumentacji

  • właściwe rozmieszczenie produktów na terenie magazynu

  • dbałość o porządek

  • udział w inwentaryzacjach

  • współpraca z pracownikami innych działów

Nasze wymagania

  • min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku pracy

  • uprawnienia na wózki jezdniowe podnośnikowe - mile widziane

  • aktualna książeczka sanepidu

  • dobra organizacja pracy własnej

  • umiejętność pracy indywidualnej jak i w zespole

  • gotowość do pracy w systemie II zmianowym

  • wysoka motywacja do pracy, rzetelność, sumienność , kultura osobista

To oferujemy

  • umowę o pracę na pełen etat

  • szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe - kurs na wózki widłowe

  • praca od poniedziałku do piątku

  • pomoc i wsparcie członków zespołu

  • przejrzyste zasady zatrudniania i wynagradzania

  • możliwości rozwoju zawodowego

  • przyjazną atmosferę

Przedsiębiorstwo „SAVPOL” Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Sp. k., lider w dystrybucji surowców i urządzeń dla sektora piekarniczo-cukierniczego, lodziarskiego i gastronomicznego, poszukuje osób na stanowisko: Magazynier.

Przewiń do profilu firmy