Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier

Andrzej Kaczor ARWENA ON-LINE

Jana Surzyckiego 6b

Podgórze

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie towaru zgodnie z wymogami firmy

  • Kreatywne zarządzanie powierzchnią magazynową

  • Załadunek oraz rozładunek towarów

  • Pakowanie paczek

  • Monitorowanie stanów magazynowych

  • Dbanie o porządek w magazynie

Nasze wymagania

  • Podstawowej znajomości obsługi komputera

  • Sprawności fizycznej

  • Punktualności

  • Dobrej organizacji pracy

  • Komunikatywności

  • Samodzielności

  • Zaangażowania w pracę i kreatywności

  • Umiejętności pracy zespołowej

  • Umiejętności logicznego myślenia

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat

  • Miłą i przyjazną atmosferę pracy

  • Elastyczne podejście do potrzeb pracownika

O nas

Arwena to internetowa i stacjonarna hurtownia torebek damskich, a także największe centrum dystrybucji galanterii nie tylko w Krakowie, ale i w całej południowej Polsce. Oferujemy produkty najznakomitszych producentów, a zdobyte na przestrzeni lat doświadczenie pozwoliło nam na dostosowanie asortymentu do potrzeb najbardziej wymagających klientów. Praca w godzinach 8-16 Pon-Pt.