Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier

KAMIL PIĄTKOWSKI DE GRZYMAŁA - ASTRA TRADE

3 2003 500 brutto / mies.
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:8:00-16:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Półłanki 29g

Bieżanów-Prokocim

Kraków

Twój zakres obowiązków

Firma ASTRA TRADE poszukuje osób do pracy, na stanowisku: Pracownik Magazynowy , do magazynu w miejscowości Kraków ul. Półłanki 29g

Jakie zadania przed Tobą?

Kompletacja towaru

Przygotowywanie przesyłek dla kurierów

Obieg dokumentów magazynowych

Miejsce wykonywania pracy:

Nasza firma prowadzi działalność gospodarczą pod adresem ulica Półłanki 29g w Krakowie.

Nasze wymagania

Wymagania:

dyspozycyjność,

odpowiedzialność, rzetelność wykonywanej pracy;

Prawo jazdy kat. B

mile widziane uprawnienia operatora wózków widłowych i doświadczenie w tym zakresie

To oferujemy

Oferujemy:

rozpoczęcie pracy możliwe od zaraz;

wypłata wynagrodzenia zawsze na czas;

praca od poniedziałku do piątku w godzinach od 08-16

umowę o pracę na pełny etat.

godne wynagrodzenie za wykonywaną pracę

O nas

Firma ASTRA TRADE powstała w 2006 roku, na bazie pracowników, wiedzy i doświadczeń zdobytych podczas szeregu lat współpracy z wieloma znanymi producentami elementów złącznych wywodzącymi się z różnych krajów europejskich.

Jesteśmy nowoczesną i bardzo dynamicznie rozwijającą się firmą ze 100% kapitałem polskim. W sprzedaży posiadamy ponad 3.000 artykułów, którymi jesteśmy w stanie zaspokoić większość zapotrzebowań naszych klientów. Stale poszerzamy naszą ofertę o nowoczesne rozwiązania w technice montażu, dostosowując ją do aktualnych potrzeb odbiorców.

Jesteśmy producentem wyrobów ASTRA, PVC ECOLINE, TERRAS, PARKET LINE, HSE. Jednocześnie jesteśmy również wyłącznymi przedstawicielami takich firm jak RAPIERSTAR, SCHMID, TOGE.