Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier

Manitu Solar PL Sp. z o.o.

Ujastek 11

Wzgórza Krzesławickie

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie i załadunek towaru do wysyłki/wydania zgodnie ze specyfikacją

  • aktywny kontakt z klientami w czasie odbioru towaru

  • kontrolę przyjmowanego towaru na magazyn

  • rozkładanie towaru na magazynie zgodnie przypisaną lokalizacją

  • udział w inwentaryzacji

  • bieżące prace porządkowe

Nasze wymagania

  • min. rok doświadczenia na podobnym stanowisku

  • umiejętności organizacyjne

  • prawo jazdy kategorii B

  • skrupulatność i dokładność

  • zaangażowanie i dyspozycyjność

  • Warunek konieczny- uprawnienia do obsługi wózka widłowego

  • doświadczenie w pracy na stanowisku Magazyniera miłe widziane

  • znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym będzie dodatkową zaletą

To oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o prace na pełny etat

  • szkolenia wdrożeniowe

  • po okresie próbnym umowę na czas nieokreślony

  • benefity pozapłacowe: karty sportowe, opieka medyczna współfinansowane przez pracodawcę

  • przyjazną atmosferę pracy

O nas

Manitu Solar jest międzynarodową firmą działającą w obszarze dystrybucji komponentów instalacji fotowoltaicznych. Jesteśmy szybko rozwijającą się firmą, która posiada oddziały na Węgrzech, w Polsce i na Słowacji. Firma istnieje od 2008 r. i jest jednym największych dystrybutorów w Europie Środkowo-Wschodniej. Naszymi partnerami są największy światowi producenci sprzętu fotowoltaicznego, min. Trina Solar, K2 Systems i Fronius.