Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Magazynier

AB OVO SOLUTIONS

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:6:00-14:00, 14:00-22:00
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Rekrutujemy dla

Magazynier poszukiwany - praca od zaraz!

Cenisz sobie wolne poranki, a co drugi tydzień popołudnia?

A może studiujesz zaocznie, lub dziennie i masz elastyczny grafik?

Ta oferta jest dla Ciebie.

Twój zakres obowiązków

  • kompletacja zamówień za pomocą skanera RDT,

  • przyjęcie i wydanie towaru za pomocą skanera RDT,

  • załadunki i rozładunki aut - jazda wózkami czołowymi,

  • składowanie i przemieszczenie towaru – jazda wózkami WYSOKIEGO SKŁADU,

  • praca manualna: foliowanie i zabezpieczanie palet, oklejanie etykietami GS1.

Wymagania pracodawcy

  • książeczka sanepidowska,

  • sumienność,

  • dyspozycyjność.

Mile widziane

  • uprawnienia UDT.

Pracodawca oferuje

  • umowa o pracę od pierwszego miesiąca,

  • praca w systemie dwuzmianowym: 06:00-14:00, 14:00 – 22:00,

  • tydzień ranna zmiana, tydzień popołudniowa,

  • wolne weekendy,

  • prywatna opieka medyczna z dostępem do świetnych specjalistów,

  • pakiet Multisport dla aktywnych,

  • pełne wdrożenie pod okiem kierownika.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna