Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier

GREG INTERNATIONAL SP. Z O.O.

  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:8:00-16:00, 9:00-17:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa

Skotnicka 252A

Dębniki

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie dostaw

  • Kompletowanie towarów według zamówienia oraz przygotowywanie wysyłek

  • Prawidłowe rozlokowanie towarów w magazynie

  • Transport towarów na terenie Krakowa i okolic

Nasze wymagania

  • Skrupulatność i dokładność

  • Czynne prawo jazdy KAT: B

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Znajomość pakietu MS Office

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia, umowę o pracę z możliwością nawiązania dalszej współpracy

  • Wynagrodzenie: podstawa na poziomie rynkowym

  • Możliwość rozwoju zawodowego

Greg International Sp. z o.o. jest jednym z największych dostawców artykułów reklamowych działających na polskim rynku od 2001 roku. Centrala spółki mieści się w Krakowie. Odziały handlowe natomiast w Warszawie, Poznaniu i Zielonej Górze. W naszej ofercie znajdują się produkty pochodzące z Polski, Europy Zachodniej oraz z Dalekiego Wschodu.

Przewiń do profilu firmy