Magazynier

Zakład Elektroniczny Omega Sp. z o.o.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

Na tym stanowisku będziesz:

Wspomagał i obsługiwał obszar produkcji wiązek elektrycznych poprzez zapewnianie prawidłowego wewnątrzzakładowego przepływu surowców od Dostawców na hale produkcyjne oraz wyrobów gotowych do Klientów.

Jesteśmy dla siebie świetnym wyborem, jeżeli:

• Przestrzenie okołoprodukcyjne i magazynowe to miejsce, w którym chcesz spędzać czas

• Nieustanna zmiana to środowisko, w którym chcesz się poruszać

• Chętnie podejmujesz wyzwania i doprowadzasz je do rozwiązania

• Twoim zdaniem, w zespole wszyscy powinni czuć się swobodnie

• Nowe pomysły i dynamiczne środowisko to Twoja przestrzeń

• Jesteś ambitnym indywidualistą, ale lubisz gry zespołowe

• Uwielbiasz spędzać czas, grając w Tetris

Twoje główne zadania:

• Przyjmowanie dostaw surowców, materiałów okołoprodukcyjnych oraz części i narzędzi

• Wydawanie i dostarczanie komponentów na obszar produkcji oraz odbieranie wyrobów gotowych i przyjmowanie ich na stan magazynowy

• Przeprowadzanie ciągłej inwentaryzacji surowców i wyrobów gotowych

• Wysyłka wyrobów gotowych do Klientów zewnętrznych zgodnie z zaplanowaną listą wysyłkową

• Współpraca z pozostałymi Działami w procesie realizacji celów Firmy

Nasze wymagania

Liczymy, że posiadasz:

• Wykształcenie o profilu elektrycznym/elektrotechnicznym

• Aktualne uprawnienia do poruszania się wózkiem widłowym wydane przez UDT

• Doświadczenie na podobnym stanowisku – pomoże Ci szybko zacząć samodzielną pracę

• Swobodę pracy w programach z pakietu MS Office

• Znajomość zasad 5S i Lean

• Entuzjazm wobec pracy zespołowej

• Gotowość do ciągłego doskonalenia, rozwijania kompetencji twardych i miękkich, oraz postawy partnerskiej

• Dokładność w wykonywaniu pracy i samodyscyplinę

To oferujemy

My z kolei:

• We wszystko wprowadzimy Cię po kolei, bez stresu, pod okiem Mentora

• Będziemy Cię traktować jak partnera i naszego Dostawcę

• Zaspokoimy Twój apetyt na wiedzę poprzez szkolenia, których potrzebujesz do realizacji celów. Rozwoju jest u nas zawsze pod dostatkiem, gwarantujemy

• Podpiszemy z Tobą umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin – to jasne

• Będziemy Ci kibicować, jeśli zamierzasz kontynuować swoją formalną edukację

• Zapewnimy Ci ubezpieczenie grupowe i opiekę medyczną (po okresie próbnym)

• Dołożymy się do Twojego karnetu sportowego

Praca w siedzibie Firmy w Morawicy (woj. małopolskie).

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

Z.E. Omega Sp. z o.o. spółka technologiczna działająca na rynku projektowania i wytwarzania wiązek elektrycznych oraz wprowadzania nowych standardów przyjaznych dla ludzi i planety.

Znajdź nas na : www.zeomega.pl i thebroy.com

Przewiń do profilu firmy