Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier

KAMIL PIĄTKOWSKI DE GRZYMAŁA - ASTRA TRADE

  • Rydlówka 5
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Rydlówka 5

Kraków

Firma ASTRA TRADE powstała w 2006 roku, na bazie pracowników, wiedzy i doświadczeń zdobytych podczas szeregu lat współpracy z wieloma znanymi producentami elementów złącznych wywodzącymi się z różnych krajów europejskich.

Jesteśmy nowoczesną i bardzo dynamicznie rozwijającą się firmą ze 100% kapitałem polskim. W sprzedaży posiadamy ponad 3.000 artykułów, którymi jesteśmy w stanie zaspokoić większość zapotrzebowań naszych klientów. Stale poszerzamy naszą ofertę o nowoczesne rozwiązania w technice montażu, dostosowując ją do aktualnych potrzeb odbiorców.

Jesteśmy producentem wyrobów ASTRA, PVC ECOLINE, TERRAS, PARKET LINE, HSE. Jednocześnie jesteśmy również wyłącznymi przedstawicielami takich firm jak RAPIERSTAR, SCHMID, TOGE.

Magazynier

Firma ASTRA TRADE poszukuje osób do pracy, na stanowisku: Pracownik Magazynowy , do magazynu w miejscowości Kraków

Jakie zadania przed Tobą?

  • Kompletacja towaru
  • Przygotowywanie przesyłek dla kurierów
  • Obieg dokumentów magazynowych

Miejsce wykonywania pracy:

Obecnie Nasza firma prowadzi działalność gospodarczą pod adresem Rydlówka 5 w Krakowie. Od Lutego 2022 roku będzie to ulica Półłanki 29g w Krakowie.

Wymagania:

  • dyspozycyjność,
  • odpowiedzialność, rzetelność wykonywanej pracy;
  • Prawo jazdy kat. B
  • mile widziane uprawnienia operatora wózków widłowych i doświadczenie w tym zakresie

Oferujemy:

  • rozpoczęcie pracy możliwe od zaraz;
  • wypłata wynagrodzenia zawsze na czas;
  • praca od poniedziałku do piątku w godzinach od 08-16
  • umowę o pracę na pełny etat.
  • godne wynagrodzenie za wykonywaną pracę

Ogłoszenie archiwalne