Ta oferta pracy jest nieaktualna od 6 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Magazynier

  • Kraków, małopolskie
  • Pracownik fizyczny
  • 2019-04-16

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    MAGAZYNIER
    1/2 etatu
    Kraków
    Praca pn - pt 16:00 - 20:00 lub wt - sb 6:00 - 10:00

    Magazyniera cechuje przede wszystkim doskonała organizacja pracy, dokładność i siła fizyczna. Odpowiedzialność za prawidłowe przechowywanie i wydawanie przesyłek stanowią silny atrybut jego pracy. To on sprawia, że każda paczka przebywa swoją drogę bezpiecznie i dociera terminowo do miejsca docelowego.

    Zakres obowiązków

    • Rozładunek i załadunek przesyłek
    • Sortacja przesyłek na kierunki dostarczenia
    • Weryfikacja parametrów i skanowaniem przesyłek
    • Obsługa systemów magazynowych
    • Inne prace magazynowe

    Profil kandydata

    • Wykształcenie zawodowe/średnie
    • Dokładność, sumienność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Odpowiedzialność i zaangażowanie
    • Mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie

    Nasza oferta

    • Umowa o pracę
    • Międzynarodowe środowisko
    • Dobra atmosfera
    • Zgrany zespół
    • Owocowe środy
    • Firmowe akcje społeczne
    TNT to jeden z liderów branży usług logistycznych dla biznesu. W 2016 roku weszliśmy w skład grupy FedEx, współtworząc z jedną z największych firm transportowych na świecie. Każdego dnia nasza flota lądowa i powietrzna transportuje około 12 milionów przesyłek. Dokumenty, paczki i frachty – także te bardzo nietypowe – trafiają wprost do celu dzięki dokładności i zaangażowaniu naszych pracowników. Doceniamy i wspieramy ludzi, którzy współtworzą nasz sukces. Nasi pracownicy mogą działać z pasją i nieustannie rozwijać się w obrębie dynamicznej, odpowiedzialnej społecznie organizacji.