Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier

B3 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

4 0004 200 brutto / mies.
  • Ciepłownicza 23c, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

B3 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Ciepłownicza 23c

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Kompletacja i przygotowywanie zamówień do wysyłki

  • Przyjmowanie i wydawanie towarów

  • Rozładunek i załadunek towarów

Nasze wymagania

  • Uprawnienia UDT na wózek widłowy mile widziane

  • Znajomość systemu WMS mile widziana

  • Uczciwość, skrupulatność i punktualność

To oferujemy

  • Umowę zlecenie lub o pracę bezpośrednio z pracodawcą,

  • Pracę w trybie zmianowym (2 zmiany)

  • Pracę w dobrze zgranym zespole

  • Szkolenia z uprawnień na wózek widłowy