Ta oferta pracy jest nieaktualna od 48 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Magazynier

  • Kokotów (pow. wielicki), Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 03.08.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    TEEKANNE POLSKA Sp. z o.o. należąca do międzynarodowego koncernu, będącego jednym z największych producentów herbaty na świecie poszukuje do nowo wybudowanego zakładu produkcyjnego:
    Magazyniera
    Miejsce pracy: Kraków, Kokotów (pow. wielicki)

    Opis stanowiska:

    • Kompletacja przesyłek zgodnie z zamówieniem.
    • Przyjęcie ilościowe i jakościowe towarów z produkcji.
    • Transportowanie palet z towarem.
    • Obsługa regałów wysokiego składowania.
    • Załadunek samochodów ciężarowych.
    • Kontrola stanów magazynowych.
    • Utrzymywanie porządku w magazynie.

    Wymagania:

    • Uprawnienia na wózki widłowe – UDT WJO II.
    • Książeczka sanitarno-epidemiologiczna.
    • Dyspozycyjność i dobra organizacja pracy.
    • Praca w systemie dwuzmianowym (w sezonie).
    • Dokładność, sumienność, zaangażowanie.
    • Umiejętność pracy w zespole.
    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
    • Mile widziane doświadczenie w zakresie obsługi skanerów.

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie – umowa o pracę.
    • Stałe wynagrodzenie + premia miesięczna.
    • Pakiet medyczny.
    • Dojazd autobusem firmowym z Krakowa.
    • Parking dla pracowników.

    Wszystkie osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie CV z podaniem nazwy stanowiska za pomocą przycisku:

    Zwracamy uwagę, że w wypadku, gdy Państwa CV i inne wysłane nam dokumenty rekrutacyjne zawierają poza danymi obejmującymi: 1) imię (imiona) i nazwisko; 2) imiona rodziców; 3) datę urodzenia; 4) miejsce zamieszkania (adres do korespondencji); 5) wykształcenie; 6) przebieg dotychczasowego zatrudnienia także i inne dane, w tym na przykład Państwa zdjęcie, abyśmy mogli je przetwarzać wymagane jest złożenie przez Państwa oświadczenia o treści:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Teekanne Polska Spółka z o.o. z siedzibą w Kokotowie 32-002, Kokotów 810, dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji.”

    Natomiast w wypadku, gdyby chcieli Państwo, abyśmy pozostawili Państwa CV wraz z pozostałymi dokumentami na potrzeby ewentualnych przyszłych rekrutacji należy zawrzeć w CV dodatkowo zgodę o treści:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Teekanne Polska Spółka z o.o. z siedzibą w Kokotowie 32-002, Kokotów 810, dla potrzeb niezbędnych do realizacji bieżących i przyszłych procesów rekrutacji.”

    Szczegółowe zasady dotyczące przetwarzania Państwa danych dostępne są na stronie internetowej: https://www.teekanne.pl/informacja-o-ochronie-danych-osobowych