Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Magazynier

Paragon Customer Communications Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny
Firma Paragon Customer Communications Poland Sp. z o.o. jest międzynarodowym leaderem na rynku marketingu bezpośredniego.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukuje nowych kandydatów do pracy.

Magazynier

Opis stanowiska:

  • Przyjmowanie i wydawanie towarów do i z magazynu
  • Dbałość o odpowiednie rozmieszczenie towarów
  • Pakowanie i rozpakowywanie towarów
  • Sprawdzanie zgodności dostaw z dokumentami
  • Załadunek i rozładunek towarów
  • Przygotowywanie i zabezpieczenie towarów do wysyłki
  • Kompletowanie zamówień
  • Wydawanie i dostarczanie towarów do działów produkcyjnych
  • Przyjmowanie zwrotów towarów z działów produkcyjnych do magazynu
  • Obsługa wózków widłowych w tym wózków w magazynie wysokiego składowania
  • Inwentaryzacja i kontrola stanów magazynowych
  • Prowadzenie dokumentacji magazynowej przychodowej i rozchodowej
  • Przestrzeganie norm i procedur w celu zapewnienia prawidłowego obrotu towaru w magazynie
  • Przestrzeganie przepisów BHP oraz p. pożarowych
  • Ciągłe utrzymywanie porządku w magazynie, dbałość o powierzone mienie

Wymagania:

  • Wykształcenie min. zawodowe preferowane średnie
  • Doświadczenie w pracy w magazynie, znajomość zasad funkcjonowania magazynu wysokiego składowania, oraz doświadczenie w kompletacji dostaw
  • Bardzo dobra znajomość zasad gospodarki magazynowej
  • Doświadczenie i wysokie umiejętności w obsłudze wózków widłowych szczególnie w magazynie wysokiego składowania, niezbędne stosowne uprawnienia
  • Znajomość MS Office oraz programów do zarządzania magazynem
  • Samodzielność ,dokładność, oraz terminowość w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Zdolność do pracy pod presją czasu, umiejętność ustalania priorytetów
  • Uczciwość, zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym, dyspozycyjność

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełen etat
  • Motywacyjne warunki zatrudnienia
  • Ciekawą i stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z kapitałem zagranicznym
  • Możliwość zdobycia nowej wiedzy oraz rozwoju zawodowego
  • Przyjazną atmosferę pracy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Paragon Customer Communications Poland sp. z o.o. z siedzibą w Wieliczce. Mogą się Państwo z nami kontaktować pod adresem ul. Krakowska 1, 32-020 Wieliczka lub bezpośrednio z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem mailowym: [email protected].

Podanie danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 221 § 1 Kodeksu pracy jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym.

Podanie innych danych (np. szczególne kategorie danych, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO takie jak np. poglądy polityczne, przekonania religijne lub światopoglądowe) jest dobrowolne. Jeżeli zdecydujecie się Państwo przekazać nam dodatkowe informacje o sobie, dane te będą przetwarzane na podstawie odrębnej zgody, która powinna brzmieć następująco: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w liście motywacyjnym, CV oraz załączonych do niego dokumentach przez Paragon Customer Communications Poland sp. z o.o. z siedzibą w Wieliczce jeśli przekazane dane obejmują szczególne kategorie danych, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO”.

W przypadku chęci uczestnictwa w kolejnych naborach do pracy prowadzonych przez Paragon Customer Communications Poland sp. z o.o. z siedzibą w Wieliczce prosimy o dodanie odrębnego oświadczenia, które powinno brzmieć następująco: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych naborach prowadzonych przez Paragon Customer Communications Poland sp. z o.o. z siedzibą w Wieliczce przez okres 12 miesięcy, począwszy od daty ich otrzymania”.

W każdej chwili mogą Państwo cofnąć wyrażone zgody, wysyłając e-mail na adres: [email protected]. Macie Państwo również prawo do dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz przeniesienia. Pełną informację o wszystkich przysługujących Państwu prawach można znaleźć tutaj

Ogłoszenie archiwalne