Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Magazynier

MM Kwidzyn sp. z o.o.

  • Lotnicza 1, Kwidzyn
    Kwidzyn, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Lotnicza 1

Kwidzyn

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola materiałów przy odbiorze strumienia dostaw i postępowanie z dostawami rozbieżnymi

  • Przyjmowanie i wydawanie zapasów materiałów oraz części zamiennych i urządzeń do i z magazynu na podstawie dokumentacji obrotu wewnętrznego i zewnętrznego

  • Ewidencjonowanie przychodów i rozchodów materiałów w systemie SAP

  • Dbanie o powierzone składniki majątku

  • Obsługiwanie środków transportu poziomego i pionowego

  • Sporządzanie raportów, analiz i zestawień dotyczących funkcjonowania operacyjnego dedykowanego magazynu

  • Udział we właściwym gospodarowaniu odpadami opakowaniowymi i technicznymi powstałymi w procesach gospodarki magazynowej

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie, techniczne, mile widziane o profilu logistycznym

  • Aktualne uprawnienia na wózki podnośnikowe wydane przez Urząd Dozoru Technicznego

  • Umiejętność obsługi urządzeń / aplikacji elektronicznych

  • Znajomość obsługi programu MS Excel

  • Znajomość programu SAP

  • Umiejętność organizacji pracy, sumienność, uczenie się w lot

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z magazynowaniem i rozliczaniem towarów

  • Znajomość procesów obiegu materiałowego

  • Uprawnienia do obsługi suwnic

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • inicjatywy dobroczynne