Oferta pracy

Magazynier Laboratorium

CIECH SARZYNA S.A.O firmie

  • Nowa Sarzyna

    Nowa Sarzyna, podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie magazynem odczynników

  • Odbiór i ewidencja odpadów

  • Prowadzenie rejestru substancji podwójnego zastosowania

  • Tworzenie zamówień na odczynniki i materiały pomocnicze

  • Kontrola jakości opakowań

  • Załadunki i rozładunki butli z gazami technicznymi

  • Zarządzanie magazynem butli gazów technicznych (podpinanie i odpinanie butli pod instalacje)

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie/zawodowe techniczne

  • Umiejętności manualne

  • Mile widziany język angielski na poziomie B2

  • Umiejętność obsługi komputera i MS Office

  • Obsługa SAP mile widziana

To oferujemy

  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe

  • Atrakcyjny system premiowy

  • Prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie

  • Kartę sportową

  • Stabilność zatrudnienia

  • Rozwój zawodowy i szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę u jednego z liderów polskiego przemysłu chemicznego

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • program emerytalny

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Etapy rekrutacji
1

Aplikacja i przesłanie CV

2

Wstępna rozmowa telefoniczna

3

Rozmowa rekrutacyjna online

4

Decyzja

CIECH SARZYNA S.A.

Jesteśmy międzynarodową grupą chemiczną, eksportującą swoje produkty do ponad 100 krajów z całego świata. Nasze produkty otaczają każdego z nas: w naszych zakładach produkujemy między innymi sodę, sól, środki ochrony roślin, żywice, pianki, krzemiany, opakowania szklane.

Przewiń do profilu firmy