Oferta pracy

Magazynier

Viessmann Technika GrzewczaO firmie

  • Legnica

    Legnica, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • terminowe i rzetelne konfekcjonowanie zleceń

  • przyjęcie i kontrola dostaw

  • prowadzenie ewidencji ilościowej w systemie magazynowym

  • przygotowanie materiałów do wysyłki

  • dostarczanie materiałów na linie produkcyjne

  • przestrzeganie zasady FIFO

  • permanentna inwentaryzacja

Nasze wymagania

  • masz wykształcenie zawodowe lub średnie

  • masz doświadczenie w pracy na magazynie lub bardzo chciałbyś/chciałabyś je zdobyć

  • masz uprawnienia do obsługi wózka widłowego - (UDT) lub jesteś otwarty/a do ich uzupełnienia

  • chcesz pracować w systemie trzyzmianowym

  • potrafisz obsługiwać komputer (w tym arkusz kalkulacyjny)

  • jesteś komunikatywny/a, rzetelny/a oraz dotrzymujesz terminów

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • catering

Viessmann Technika Grzewcza

Grupa Viessmann jest wiodącym producentem systemów grzewczych, przemysłowych i chłodniczych na arenie międzynarodowej. Przedsiębiorstwo rodzinne, założone w 1917 r., zatrudnia obecnie 12100 pracowników, obroty grupy wynoszą 2,37 mld euro. Viessmann jest przedsiębiorstwem o zasięgu międzynarodowym, posiada 23 spółki produkcyjne w 12 krajach oraz spółki dystrybucyjne i przedstawicielstwa w 74 krajach, a także 120 przedstawicielstw handlowych na całym świecie. 55 procent obrotów pochodzi z zagranicy.

Viessmann kładzie szczególny nacisk na odpowiedzialne działanie. We wszystkich procesach zwracamy uwagę na technologie przyjazne środowisku naturalnemu oraz wspieramy zastosowanie energii odnawialnych.

Zakład w Legnicy istnieje od 2000 roku, zatrudnia ponad 600 pracowników i dostarcza podzespoły dla Grupy Viessmann, produkowane w oparciu o Lean Management oraz szeroko rozwiniętą giełdę pomysłów pracowniczych.

Przewiń do profilu firmy