Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier

Hranipex sp. z o.o.

  • Legnica

    Legnica, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola prawidłowości transakcji wejścia i wyjścia towaru ( załadunek/rozładunek towaru),

  • Kompletacja i przygotowywanie zamówień dla klientów do wysyłki,

  • Przygotowanie magazynu do inwentaryzacji i uczestnictwo w inwentaryzacjach.

  • Kontrolowanie stanów magazynowych,

  • Przyjmowanie i wydawanie towarów na podstawie otrzymywanych dokumentów,

  • Przygotowanie towaru do wysyłki,

  • Utrzymywanie ładu i porządku w magazynie,

  • Współprace z wszystkimi działami firmy w zakresie bieżącej działalności.

Nasze wymagania

  • Dokładność, sumienność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków,

  • Dobra znajomość zasad gospodarki magazynowej,

  • Bardzo dobra organizacja pracy,

  • Posiadanie uprawnień do prowadzenia wózka widłowego (opcjonalnie)

To oferujemy

  • Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • Zatrudnienie na umowę o pracę,

  • Możliwość rozwoju zawodowego.

  • Kartę Benefit Multisport

  • Opiekę Medyczną Medicover

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

Nasza Spółka powstała w roku 1993. W tym też roku rozpoczął się etap budowy i rozwoju firmy do dzisiejszej postaci stabilnego przedsiębiorstwa, które nasz zespół stara się ciągle doskonalić orientując się na potrzeby klienta.

Sprawdzona w przeszłości filozofia firmy Hranipex jest i pozostanie również naszą drogą w przyszłość. Jakość, szybkość, niezawodność, najwyższej klasy serwis i profesjonalność pod każdym względem są podstawowymi kamieniami węgielnymi zadowolenia naszych klientów.

Przewiń do profilu firmy