Logo Pracuj.pl

Magazynier

Viessmann Technika GrzewczaO firmie

  • Legnica, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • Praca zmianowa:
    tak, 3 zmiany
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:
    05:30-13:30, 13:30-21:30, 21:30-05:30
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    tak
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa

Viessmann Technika Grzewcza

Jaworzyńska 289

Legnica

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Terminowe i rzetelne konfekcjonowanie zleceń,
  • przyjęcie i kontrola dostaw,
  • prowadzenie ewidencji ilościowej w systemie magazynowym,
  • przygotowanie materiałów do wysyłki,
  • dostarczanie materiałów na linie produkcyjne,
  • przestrzeganie zasady FIFO,
  • permanentna inwentaryzacja.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie zawodowe/średnie,
  • doświadczenie w pracy na magazynie lub chęci do pracy i zdobywania doświadczenia,
  • gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym,
  • umiejętność obsługi komputera (w tym arkusz kalkulacyjny),
  • komunikatywność, rzetelność oraz dotrzymywanie terminów.

Mile widziane

  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych wydane przez UDT. Jeśli jednak ich nie posiadasz, a chciałbyś je wyrobić i spełniasz pozostałe wymagania - aplikuj :)

To oferujemy

  • Realną możliwość rozwoju zawodowego - tylko w tym roku w ramach rekrutacji i awansów stanowisko zmieniło 39 pracowników (a to nie koniec!),
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - średnia długość zatrudnienia w naszej firmie wynosi ponad 5 lat :),
  • liczne świadczenia socjalne oraz dodatki pozapłacowe, z którymi zapoznasz się przesuwając niżej.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • inicjatywy dobroczynne
  • dofinansowanie posiłków z 6 restauracji
  • świadczenie ołówkowe

Etapy rekrutacji

1

Wypełnienie formularza on-line

2

Selekcja CV

3

Rozmowa

4

Decyzja i informacja zwrotna

Viessmann to wiodący producent systemów grzewczych oraz przemysłowych na świecie. Jesteśmy firmą rodzinną, założoną ponad 100 lat temu, która zatrudnia ponad 12 750 pracowników. Zwracamy uwagę na przyjazność dla środowiska naturalnego i wspieramy zastosowanie energii odnawialnej.

Zakład produkcyjny w Legnicy istnieje od ponad 20 lat. Na ten moment zatrudniamy ponad 1 200 pracowników. To jednak nie koniec, ponieważ przed nami kolejne wyzwanie - w ciągu najbliższych lat planujemy uruchomienie nowoczesnego zakładu, który zwiększy nasze moce produkcyjne 6 razy. W Legnicy zajmujemy się produkcją pomp ciepła, rur miedzianych, kabli, wiązek kablowych oraz szaf sterowniczych. Pompy ciepła stanowią najnowszy projekt w duchu zielonej energii.

Zostań naszym pracownikiem i poleć pracę znajomym!

Jeśli Twój znajomy spełnia wymagania zawarte w ogłoszeniu i zostanie zatrudniony - po 4 miesiącach jego pracy otrzymasz 1500 zł na rękę

Twój znajomy nie spełnia powyższych wymagań? Nic straconego! I tak możesz go polecić.

Jeśli przejdzie rekrutację i zostanie zatrudniony za pośrednictwem agencji pracy tymczasowej - dostaniesz po 4 miesiącach jego pracy 500 zł na rękę.

Magazynier, Jaworzyńska 289, Legnica