Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier

AMG DYSTRYBUCJA Sp. z o.o. Sp. K.

3 2004 300 brutto / mies.
  • Legnica

    Legnica, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:7:00-15:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + premia świąteczna

Twój zakres obowiązków

Zakres obowiązków:

przygotowanie dostaw ,pakowanie oraz wydawanie towaru,

rozmieszczenie towarów na magazynie

prowadzenie dokumentacji magazynowej,

obsługa wózka widłowego: załadunek/ rozładunek.

Nasze wymagania

  • Oczekujemy:

  • zaangażowania, samodzielności,

  • dobrej organizacji czasu pracy,

  • dyspozycyjności  oraz uczciwości,

  • doświadczenie na stanowisku magazyniera

  • Uprawnienia (UDT) do obsługi wózka widłowego będą dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie + premia

  • pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,

  • pracę  w młodym zespole

  • Praca na jedną zmianę - 5 dni w tygodniu !

O nas

AMG Dystrybucja jest prężnie rozwijającą się firmą .

Zajmujemy się produkcją oraz dystrybucją materiałów hydroizolacyjnych stosowanych w budownictwie. Nasze produkty dostarczamy do firm handlowych i marketów budowlanych działających na terenie kraju oraz za granicą.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy odpowiedzialnych oraz uczciwych pracowników na  stanowisko Magazyniera.

Po okresie próbnym  gwarantujemy : dobre warunki zatrudnienia, ciekawą pracę w młodym zespole i brak nudy.

Współpracę z naszą Kadrą  opieramy na wiarygodności , uczciwości oraz na partnerskich relacjach.

Zapraszamy do współpracy !