Magazynier

Raben Logistics Polska sp. z o.o.

  • Legnica

    Legnica, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Skanowanie, etykietowanie i metkowanie towaru.

  • Kompletacja towaru zgodnie ze standardami i przyjętymi procedurami.

  • Przepakowywanie asortymentu zgodnie ze zleceniami.

  • Kontrola zgodności stanów magazynowych.

  • Utrzymanie porządku, czystości i bezpieczeństwa w miejscu pracy.

  • Inne prace na magazynie zgodne z obowiązującymi procedurami.

Nasze wymagania

  • Jesteś gotowy do pracy w systemie zmianowym (tylko 2 zmiany)

  • Szybko przyswajasz nową wiedzę

  • Charakteryzujesz się zaangażowaniem i motywacją do pracy

  • Jesteś uczciwy, sumienny i punktualny

  • Można na Ciebie liczyć, wiesz na czym polega praca zespołowa

  • Doświadczenie w pracy na magazynie lub przy kompletacji będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Benefity m.in. prywatna opieka medyczna, kafeteria Mybenefit w tym karta sportowa, bilety do kina, zniżki na zakupy; paczki świąteczne dla pracowników i dzieci, dofinansowanie do wypoczynku, karty zniżkowe na paliwo, karty Sim dla Ciebie i rodziny w atrakcyjnej cenie itp.

  • Wolne weekendy (praca od poniedziałku do piątku)

  • 30-minutową przerwę wliczoną do czasu pracy

  • Dogodną lokalizację miejsca pracy (Legnica – obok Centrum Handlowego Auchan)

  • Pracę na nowoczesnym magazynie dedykowanym branży odzieżowej

  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia nowego doświadczenia

  • Bezpłatny dostęp do aplikacja do nauki języka polskiego oraz angielskiego i niemieckiego

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

  • Karta paliwowa Lotos

  • Karta Makro

Etapy rekrutacji
1

Wywiad telefoniczny

2

Spotkanie z Kierownikiem Magazynu

Dołączysz do fantastycznego zespołu, który sprawi, ze szybko poznasz tajniki nowej pracy. Każdy projekt będzie dla Ciebie niezapomnianą przygodą. U nas nie ma miejsca na nudę!

Mamy drive do rozwoju!

I dlatego jako Raben rozwijamy się nieustannie od niemal 90 lat. Każdego dnia podbijamy europejskie i krajowe drogi. Posiadamy ponad 130 lokalizacji w 14 państwach - i wciąż nam mało! Pewnie dlatego cieszymy się opinią lidera w branży logistycznej. To nie przeszkadza nam przy okazji naprawdę dobrze się bawić - w pracy i poza nią. Dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy