Oferta pracy

Magazynier

H&S TECHNIK O firmie

3 700‐4 414 zł brutto / mies.
  • Legnica, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Firma H&S TECHNIK powstała w 2009 roku. Jesteśmy nową i dynamicznie rozwijającą się firmą, której głównym celem jest kompleksowa obsługa zakładów produkcyjnych w zakresie dostaw elementów złącznych.

Magazynier

Opis stanowiska:

  • Udział w procesie magazynowania towarów: przyjmowanie, rozładowywanie, wydawanie towaru
  • Identyfikowanie i układanie towarów wg procedur oraz zasad obowiązujących w firmie
  • Prowadzenie dokumentacji magazynowej przychodzącej i wychodzącej
  • Rozliczanie dostaw/wydań towarów
  • Identyfikacja oraz pobieranie towarów zgodnie z zamówieniami klienta
  • Dbałość o jakość i ilość wydawanego towaru
  • Uzupełnianie systemu dokumentacyjnego w celu zapewnienia przejrzystości operacji oraz weryfikacja poprawności oznakowania dokumentów, kontroli towarów
  • Utrzymanie ładu i porządku w magazynie zgodnie z obowiązującymi procedurami i przepisami bezpieczeństwa i higieny pracy

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Znajomość obsługi komputera, środowisko Windows, Office
  • Umiejętność pracy z urządzeniami pomiarowymi (wagi przemysłowe)
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Uczciwość, sumienność, punktualność
  • Umiejętność szybkiego liczenia i szacowania
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Podstawowa wiedza techniczna

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie, umowę o pracę
  • Możliwość wdrażania indywidualnych rozwiązań i pomysłów
  • Wysokie standardy pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy