Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do F.H. PAWAR Paweł Gryczka z siedzibą w Lesznie przy ul. Wiosennej 17 (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier

PAWAR Hurtownia florystyczna

  • Wiosenna 17, Leszno
    Leszno, wielkopolskie
  • ważna jeszcze 20 dni
    do: 15 paź 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Wiosenna 17

Leszno

Twój zakres obowiązków

  • Podstawowy zakres obowiązków:

  • przyjmowanie dostaw oraz sprawdzanie zgodności z dokumentacją

  • transport towarów pomiędzy magazynem a halą sprzedaży

  • przygotowanie towarów do sprzedaży (wypakowanie z opakowań zbiorczych, etykietowanie)

  • komunikacja ze współpracownikami w celu koordynacji pracy

Nasze wymagania

  • Od kandydatów wymagamy:

  • wykształcenia minimum zawodowego

  • braku przeciwskazań zdrowotnych do pracy fizycznej

  • umiejętności podstawowej obsługi komputera

  • Dodatkowymi atutami będą:

  • umiejętność obsługi programu Subiekt lub innego z pakietu InsertGT

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • Oferujemy zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnym, ciągle rozwijającym się przedsiębiorstwie, pracę w młodym zespole w ciekawej branży.

  • Wysokość miesięcznego wynagrodzenia zostanie przedstawiona podczas rozmowy rekrutacyjnej z wybranymi kandydatami.

O nas

PAWAR - hurtownia florystyczna działająca w regionie leszczyńskim od 1997 roku. Obecnie obejmuje zasięgiem działania województwa wielkopolskie, dolnośląskie i lubuskie, jak również prowadzi sprzedaż do odbiorców w całym kraju za pośrednictwem hurtowni online. Firma specjalizuje się w zaopatrzeniu kwiaciarni, firm dekoracyjnych, centrów ogrodniczych. Oferta towarowa firmy jest nieustannie poszerzana i aktualizowana zgodnie z panującymi trendami.