Oferta pracy

Magazynier

NUTROPHARMA Sp. z o.o.O firmie

  • Lesznowola (pow. piaseczyński), mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny
Nutropharma

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się spółką z polskim kapitałem działającą na rynku suplementów diety.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko
Magazynier

Podstawowe zadania:

  • Obsługa wózka widłowego wysokiego składu lub paletowego
  • Rozładunek i załadunek towarów zgodnie z dokumentacją magazynową
  • Przyjęcia i kontrola dostaw surowców i materiałów
  • Wykonywanie operacji magazynowych (praca na terminalach w systemie WMS
  • Kompletacja, kontrola, formowanie i ustawianie towarów na paletach i innych nośnikach
  • Obsługa innych urządzeń magazynowych

Wymagania:

  • Umiejętność obsługi komputera
  • Prawo jazy kat. B
  • Uprawnienia na obsługę wózka widłowego
  • Doświadczenie przy pracy w systemie WMS mile widziane
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie magazynowe w przemyśle farmaceutycznym lub spożywczym
  • Aktualna książeczka Sanepid
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Uczciwość i kultura osobista

Oferujemy:

  • Umowę o pracę od pierwszego dnia bez pośrednictwa agencji pracy tymczasowej.
  • Pracę 1-zmianową od poniedziałku do piątku.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Szkolenia i możliwości rozwoju.

Chętnych zapraszamy do aplikowania.

Realizując obowiązek informacyjny wynikający z Rozporządzenia  Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – dalej „RODO”, niniejszym informujemy:

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Nutropharma Sp. z o.o. z siedzibą w Lesznowoli, przy ul. Jedności 10a, 05-506 Lesznowola („Administrator”). adres e- mail: [email protected]
  2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są w związku z udziałem w procesie rekrutacji w celu przeprowadzenia rekrutacji na podstawie obowiązujących przepisów prawa, w tym w szczególności Kodeksu pracy (art. 6 ust. 1 lit. c RODO) oraz na podstawie zgody wyrażonej w zakresie dobrowolnie podanych przez Pana/Panią danych w związku z uczestnictwem w rekrutacji (art. 6 ust. 1 lit. a RODO).
  3. W przypadku wyrażenia dobrowolnej zgody, dane osobowe mogą być przetwarzane do celu przyszłych rekrutacji - prosimy o umieszczenie dodatkowej klauzuli:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Nutropharma Sp. z o.o. z siedzibą w Lesznowoli, przy ul. Jedności 10a, 05-506 Lesznowola, moich danych osobowych zawartych w CV/liście motywacyjnym na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Nutropharma Sp. z o.o.

  4. Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być podmioty: dostarczające i utrzymujące infrastrukturę IT Administratora, świadczące usługi rekrutacyjne i księgowe, z grupy kapitałowej.
  5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres prowadzenia rekrutacji, a następnie zostaną usunięte. W zakresie w jakim udzielono zgody na przyszłe rekrutacje – do czasu wycofania zgody.
  6. Ma Pani/Pan prawo żądania dostępu do Pani/Pana danych osobowych, żądania ich sprostowania, żądania ich usunięcia, żądania ograniczenia ich przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.
  7. Może Pani/Pan w każdym momencie cofnąć zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  8. Przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego właściwego dla ochrony danych osobowych.
  9. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, aczkolwiek konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacji.
W razie pytań zapraszamy do kontaktu.

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy