Magazynier

  • Lewin Brzeski, opolskie
  • Pracownik fizyczny
  • 07.12.2018
  • Ważna jeszcze 27 dni (do 06.01.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Aktualnie dla firmy z branży produkcyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko:

    Magazynier
    Miejsce pracy: Lewin Brzeski (woj. opolskie, pow. brzeski)

    Zadania na stanowisku:

    • Przyjmowanie i wydawanie towaru oraz przygotowywanie wysyłek zgodnie z zamówieniami i przyjętymi w firmie procedurami
    • Obsługa programu magazynowego, tworzenie dokumentacji magazynowej
    • Utrzymywanie porządku na powierzonym magazynie

    Wymagamy:

    • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych
    • Doświadczenie w prowadzeniu wózków widłowych mile widziane
    • Umiejętność obsługi komputera
    • Odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
    • Znajomość zasad funkcjonowania gospodarki magazynowej mile widziana

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę na pełny etat
    • Praca w nowoczesnym środowisku pracy
    • Atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od osiąganych wyników
    • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i zdobywania nowych doświadczeń
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o załączenie do aplikacji w j. polskim i angielskim następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez Coberon Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Iwonickiej 37, 02-924 Warszawa, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z Coberon Sp. z o.o. oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."