Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier

Protea sp. z o.o.

  • Ligota Górna (pow. kluczborski)

    Ligota Górna (pow. kluczborski), opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie i kontrolowanie towarów, przydzielanie ich na odpowiedni magazyn (znaczenie towarów, kodowanie)

  • Przyjmowanie, wydawanie narzędzi na produkcję

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie – techniczne

  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera oraz programów biurowych (MS Office, Open Office)

  • Umiejętność pracy samodzielnej oraz w zespole

  • Znajomość zagadnień gospodarki magazynowej oraz branży stalowej

  • Solidność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

Mile widziane

  • 2 – 3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • Stałą umowę o pracę i satysfakcjonujące zarobki

  • Pracę w pełnym wymiarze czasu pracy, w systemie dwuzmianowym

  • Rozwój w postaci szkoleń oraz dofinansowania do studiów

  • Wsparcie finansowe przedsięwzięć sportowych

  • Stanowisko w Ligocie Górnej k. Kluczborka