Ta oferta pracy jest nieaktualna od 165 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Magazynier

  • Lipniki (pow. bydgoski), Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 30.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Firma HORPOL J.I.A.T. Horeczy sp. j. działająca na rynku od 1978 roku,
    zajmująca się produkcją oświetlenia samochodowego.

    Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

    Magazynier
    Miejsce pracy: Bydgoszcz, Lipniki (pow. bydgoski)

    Opis stanowiska:

    • przyjmowanie towarów od dostawców,
    • pakowanie towaru przeznaczonego do wysyłki,
    • obsługa magazynu półfabrykatów i wyrobów gotowych,
    • obsługa informatycznego systemu magazynowego.

    Wymagania:

    • doświadczenie w pracy w magazynie - mile widziane,
    • znajomość obsługi komputera,
    • dodatkowym atutem będzie znajomość - oprogramowania “SYMFONIA” i / lub STREAMSOFT,
    • odpowiedzialność i rzetelność,
    • bardzo dobra organizacja pracy.

    Oferujemy:

    • stałą pracę w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
    • konkurencyjna wynagrodzenie,
    • umowa o pracę.

    Miejsce pracy:

    • Lipniki ( Białe Błota ) koło Bydgoszczy - dojazd autobusem linii 92

    CV prosimy przesyłać klikając przycisk Aplikuj.