Oferta pracy

Magazynier

Pyc-Sport Kazimierz PyćO firmie

Pyc-Sport Kazimierz Pyć

Częstochowska 38/52

Łódź

Firma PYC-SPORT powstała w 2004 roku. PYC-SPORT jest liderem sprzedaży sprzętu snowboardowego i jednym z liderów sprzedaży hulajnóg i rolek w Polsce.
Magazynier

Obowiązki:

  • kompletowanie zamówień,
  • przygotowywanie paczek,
  • przyjmowanie dostaw,
  • prace porządkowe w magazynie,
  • wsparcie działu serwisowego.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie (wykształcenie techniczne będzie dodatkowym atutem),
  • punktualność,
  • zaangażowanie,
  • uczciwość,
  • zdolności manualne,
  • umiejętność pracy w zespole, inicjatywa i samodzielność w działaniu,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin,
  • pracę jednozmianową,
  • pracę w młodym zespole,
  • dobre warunki pracy (ogrzewany magazyn),
  • terminowe wypłacanie wynagrodzeń,
  • zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • pracę w przyjaznej atmosferze,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • kartę Multisport,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy