Oferta pracy

Magazynier

DAKRI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

DAKRI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

ks. bp. Wincentego Tymienieckiego 22/24

Łódź

Prężnie rozwijająca się firma z branży spożywczej poszukuje pracownika na stanowisko
Magazyniera

Opis stanowiska:

  • prawidłowy załadunek i wyładunek towaru
  • przygotowanie i kompletowanie towarów do wysyłki
  • prowadzenie gospodarki magazynowej
  • przemieszczanie i składowanie towarów w magazynie
  • rzetelne prowadzenie obowiązującej dokumentacji magazynowej
  • rozliczenia i inwentaryzacje
  • kontrola i utrzymywanie magazynu w należytym porządku i czystości
  • przestrzeganie zasad BHP przy składowaniu i magazynowaniu zapasów oraz transporcie wewnętrznym

Wymagania:

  • uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym (zaświadczenie kwalifikacyjne wydane przez UDT)
  • aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • doświadczenie w prowadzeniu wózków widłowych wysokiego składu
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
  • znajomość obsługi komputera (aplikacje MS Office)
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze e-platform spedycyjnych

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • możliwość rozwoju
  • niezbędne narzędzie do pracy
  • ubezpieczenie grupowe
  • bardzo dobrą atmosferę pracy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy