Oferta pracy

Magazynier

HYDROGO firmie

HYDROG

Demokratyczna 119 BC

Łódź

HYDROG Jesteśmy zgranym zespołem specjalistów, mamy 30 letnie doświadczenie w projektowaniu i produkowaniu specjalistycznych maszyn do prac drogowych, komunalnych, lotniskowych i kolejowych. Budowa maszyn to nasza pasja!
Magazynier

Opis stanowiska:

  • przygotowywanie rozchodów wewnętrznych
  • przyjmowanie towarów do magazynu
  • kontrola dostaw pod względem ilościowym i jakościowym
  • kontrola stanów magazynowych
  • przygotowywanie raportów
  • udział w przeprowadzaniu rozliczeń i inwentaryzacji

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy magazyniera
  • uprawnienia na wózki widłowe
  • podstawowa znajomość excela

Gwarantujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia - długoterminową umowę o pracę
  • rozwój zawodowy
  • kartę Multisport i pakiet Medicover
  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się polskiej fabryce

CV prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ znajdujący się poniżej lub na dole ogłoszenia

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich ww. danych osobowych dla potrzeb rekrutacji na stanowisko magazynier przez HYDROG ZBM. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich ww. danych osobowych dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji przez HYDROG ZBM. Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)

Zainteresowanych spotkaniem zapraszamy do kontaktu telefonicznego, jak i zapoznania się ze stroną www.hydrog.com wraz z zakładką kariera.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy