Oferta pracy

Magazynier

Media ExpertO firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • przyjęcie, kompletowanie, załadunek towaru

  • kontrola jakości oraz ilości przyjmowanego asortymentu

  • weryfikacja jakości i ilości wydawanego towaru

Nasze wymagania

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym, zaangażowanie w powierzone zadania

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • premię za efektywność, frekwencję i staż pracy

  • wydłużone przerwy w czasie pracy

  • do 1500 zł za program poleceń pracowniczych

  • dodatek nocny 40%

  • obiad za złotówkę

  • szkolenie z obsługi wózków unoszących i podnośników nożycowych

  • ubezpieczenie dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach

  • zniżki na zakup najnowocześniejszego sprzętu w naszych elektromarketach

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • obiad za 1 zł

  • darmowy transport

  • premie specjalne

  • strefa relaksu

  • wydłużone przerwy

  • zniżki na zakup sprzętu w naszych elektromarketach

  • opieka fundacji MediaExpert „Włącz się”

Media Expert

JESTEŚMY EXPERTEM. MEDIA EXPERTEM. W KILKANAŚCIE LAT Z MAŁEGO, RODZINNEGO BIZNESU ZMIENILIŚMY SIĘ W NAJWIĘKSZĄ SIEĆ ELEKTROMARKETÓW W POLSCE. PRZYSZŁOŚĆ NALEŻY DO NAS!

Przewiń do profilu firmy

Pakiet anty-wirus:

  • płyny do dezynfekcji i mydła antybakteryjne

  • odkażanie powierzchni stolików, balustrad, klamek itd.

  • bezpieczne wydawanie posiłków (rękawiczki, płyny dezynfekcyjne, fartuchy ochronne, jednorazowe pojemniki)

  • pomiar temperatury na wejściu

  • unikanie zgromadzeń

  • dezynfekcja autobusów dowożących pracowników

  • dezynfekcja na stanowiskach obsługi kurierskiej

  • instrukcja mycia rąk i informacje o wirusie

  • dodatek frekwencyjny

- Przygodę z Media Expert zacząłem od posady magazyniera. I czułem się ważny, bo to ode mnie wszystko się zaczynało! – mówi Piotr, nasz trener z Łodzi. Dzięki ambicji i zaangażowaniu awansował kilka razy. Bo w ME stawiamy na swoich. Zostań jednym z nas.