Oferta pracy

Magazynier

IMPEL Business SolutionsO firmie

IMPEL Business Solutions

Rokicińska 168

Łódź

Magazynier

Opis stanowiska:

  • Praca w systemie jednozmianowym od Poniedziałku do Piątku w godzianch 7:30-15:30
  • Przyjmowanie na regały nowych kartonów mieszczących się na magazynie
  • Praca na podnośnikach nożycowych (podestach ruchomych)
  • Zdejmowanie kartonów i dostarczanie ich do biura
  • Wypożyczenia dokumentów na prośbę klienta
  • Praca ze skanerem

Oczekujemy:

  • Gotowość do pracy fizycznej
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Sumienność
  • Punktualność i zaangażowanie
  • Mile widziane prawo jazdy Kat: B

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio przez firmę
  • Możliwość zrobienia uprawnień na podnośniki na koszt pracodawcy (Po okresie próbnym)
  • Miłą atmosferę w zespole
  • Możliwość wykupienia ubezpieczenia grupowego a także karty sportowej
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Grupa Impel to:

  • lider outsourcingu w Polsce
  • spółka wiodąca notowana na GPW
  • ponad 30 lat na rynku
  • ponad 40 tys. pracowników i współpracowników
  • najszerszy zakres usług dla biznesu
  • 16 oddziałów w Polsce

Ogłoszenie archiwalne