Oferta pracy

Magazynier

AB Bechcicki Sp. z o.o.O firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • załadowywanie i rozładowywanie towaru oraz nadzór nad załadunkiem i wyładunkiem

  • przyjmowanie, właściwe przechowywanie i wydawanie towaru z magazynu

  • kontrolowanie terminów przydatności produktów

  • praca ręczna bez użycia sprzętu oraz układanie towarów za pomocą wózka widłowego

  • ścisła i konstruktywna współpraca z działami sprzedaży

  • stosowanie procedur obowiązujących w firmie, w tym BHP

  • prowadzenie i archiwizowanie dokumentacji magazynowej

Nasze wymagania

  • inicjatywa, zaangażowanie i dobra organizacja pracy

  • otwartość, komunikatywność i kultura osobista

  • mile widziane doświadczenie w branży budowlanej

  • uprawnienia do obsługi wózków jezdniowych podnośnikowych

  • mile widziane prawo jazdy kategorii C

To oferujemy

  • stabilne miejsce pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • dofinansowanie do opieki medycznej dla pracownika i członków jego rodziny

  • kartę Multisport dla pracowników i członków ich rodzin

  • grupowe ubezpieczenie na życie

AB Bechcicki Sp. z o.o.

AB Bechcicki Sp. z o.o. - ogólnopolski lider w hurtowej sprzedaży farb, lakierów i materiałów budowlanych, funkcjonujący skutecznie na rynku od 1998 roku ,w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku: Magazynier.

Przewiń do profilu firmy