Logo Pracuj.pl

Magazynier

Top Nar Narzedzia Profesjonalne S.J.O firmie

Top Nar Narzedzia Profesjonalne S.J.

Kapitana Stefana Pogonowskiego 53

Łódź

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie i wydawanie towarów dla klienta
  • Szykowanie towaru dla handlowców jeżdżących w terenie
  • Dbałość o terminowość i jakość wysyłek
  • Wpisywanie dostaw do systemu
  • Dbałość o czystość i porządek w obszarze działania

Nasze wymagania

  • Doświadczenie min. roczne na stanowisku magazyniera
  • Znajomość programów klasy ERP (mile widziany ERP Optima), pakiet MS Office
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Gotowość do pracy fizycznej, sumienność i dokładność
  • Znajomość narzędzi (mile widziana)

To oferujemy

  • Umowa o pracę po wcześniejszym okresie próbnym
  • Przyjazna atmosfera
  • Czyste miejsce pracy

Benefity

  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • premia za wyniki

Firma TOP-NAR jest największym dystrybutorem narzędzi profesjonalnych dla potrzeb przemysłu i rzemiosła w województwie łódzkim działającą od 1996 roku. Prowadzimy również profesjonalny, pogwarancyjny serwis elektronarzędzi i maszyn.

Aplikacja:

CV prosimy przesyłać za pomocą przycisku "Aplikuj" lub zapraszamy do odwiedzenia osobistego siedziby firmy.

Magazynier, Kapitana Stefana Pogonowskiego 53, Łódź