Logo Pracuj.pl

Magazynier

SkamexO firmie

Skamex

Częstochowska 38

Łódź

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Rzetelne i efektywne kompletowanie towaru i wysyłka,
  • Czytelne umieszczanie na specyfikacjach wszystkich potrzebnych danych (numer serii, data ważności itp.),
  • Kompletowanie towaru i pakowanie paczek zgodnie z wystawionymi fakturami oraz dokładne opisywanie kartonów, w których znajdują się różne towary,
  • Odpowiednie przygotowanie towaru do transportu (zabezpieczenie przed zniszczeniem),
  • Utrzymywanie w należytym porządku magazynów,
  • Załadunek i rozładunek dostaw,
  • Uzupełnianie stanów magazynowych,
  • Sprawdzanie towaru wydawanego pod względem ilościowym i jakościowym.

Nasze wymagania

  • Dyspozycyjność oraz doświadczenie w pracach magazynowych, inwentaryzacyjnych,
  • Zdolność samoorganizacji pracy i odpowiedzialności za
  • powierzone obowiązki,
  • Orientacja w ogólnych zasadach funkcjonowania magazynu.
  • Dodatkowym atutem będzie: praca w magazynach hurtowni farmaceutycznych, umiejętność posługiwania się wózkiem widłowym.

To oferujemy

  • Możliwość pracy w prężnie rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji na rynku medycznym,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pakiet benefitów w tym min; prywatna opieka medyczna i inne…

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie

Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji w branży medycznej z płaską strukturą, która:

* Jest obecna na rynku już od prawie 30 lat,

* Zatrudnia ponad 150 pracowników, z czego część jest z nami od samego początku istnienia firmy!

* W ofercie posiada aż 14.000 produktów, 40 renomowanych, globalnych producentów!

Magazynier, Częstochowska 38, Łódź