Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier

KALETA GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

4 2005 500 brutto / mies.
  • Wydawnicza 17A, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

KALETA GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Wydawnicza 17A

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie oraz rozładunek towaru zgodnie z planem oraz dokumentacją,

  • Przygotowywanie towarów do wysyłki,

  • Planowanie, rozmieszczanie oraz zabezpieczanie towaru na przestrzeni magazynowej

  • Wystawianie faktur,

  • Przeprowadzanie inwentaryzacji,

  • Uczestniczenie w procesie reklamacji,

  • Dbanie o porządek w magazynie,

  • Obsługiwanie wózka widłowego oraz urządzeń biurowo - magazynowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie – minimum średnie,

  • Uprawnienia wózki widłowe,

  • Prawo jazdy kategorii B,

  • Umiejętność obsługi komputera – MS Office,

  • Skuteczność w działaniu,

  • Dyspozycyjność.

Mile widziane

  • znajomość języka angielskiego,

  • znajomość programów księgowych.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Umowa o pracę,

  • Duże perspektywy rozwoju,

  • Prywatne ubezpieczenie medyczne,

  • Telefon, komputer,

  • Praca w młodym zespole.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

Firma Kaleta Group Sp. z o.o. działa w branży chłodniczej od 1985 r. Specjalizujemy się w sprzedaży, montażach i serwisie przemysłowych instalacji chłodniczych, sprzedaży i serwisie wytwornic lodu technologicznego i kostkarek firmy SCOTSMAN oraz urządzeń do odzysku ciepła z instalacji chłodniczych firmy DK.

Przewiń do profilu firmy